המלצות

א’, אמנית

גילת ליוותה אותי בתהליך התפתחותי הן האישי והן העסקי, בתקופה קשה מאוד של הסבת מקצוע עם השלכות משמעותיות: אישיות, משפחתיות וכלכליות. בסופו של התהליך הצלחתי… קרא עוד “א’, אמנית”

אדווה
אמנית

א’, חייל בסדיר

כשהגעתי אל גילת אפרים, ראשית נגלתה בפני אישה מקסימה, עם חיוך לבבי שאינו חוסך בחום ובקבלה. כבר הייתי מוכן לשטוח בפניה, ללא אזהרה מוקדמת, את… קרא עוד “א’, חייל בסדיר”

א
חייל בסדיר

ד’ רואת חשבון

המון המון תודה על כל העזרה, התמיכה והליווי שלך. לא הייתי מצליחה לעבור את ההתמחות בלעדיך. כבר התחלתי לחשוב שזה לא יקרה כלל ובזכותך הצלחתי… קרא עוד “ד’ רואת חשבון”

ד
רואת חשבון

ו’ סטודנטית לפסיכולוגיה

מהרגע שאנו נולדים נוצרים אצלנו דפוסי התנהגות, המושפעים מהתורשה, מהסביבה ומהטמפרמנט של האדם. לאורך השנים דפוסי ההתנהגות הופכים להרגלים קבועים ומקובעים בחיינו. רבים מאתנו מבינים… קרא עוד “ו’ סטודנטית לפסיכולוגיה”

ו’
סטודנטית לפסיכולוגיה

מ. מורה ומנחה

פגשתי את גילת בתקופה בה התמודדתי עם מעברים משמעותיים בחיים. תקופה של עצב ושל הישרדות יומיומית. ישנם אנשים שנכנסים לחיינו להעביר אותנו שלב. ישנם אנשים… קרא עוד “מ. מורה ומנחה”

מ
מורה ומנחה

מ’, קצינה בצבא

הגעתי לטיפול כשאני סקפטית וחוששת, מלאת משקעים וסדקים שהיו חבויים בי כל כך עמוק עד שאת הסיבות לחלקם אף לא ידעתי למנות. עם הזמן נחשפתי… קרא עוד “מ’, קצינה בצבא”

מ’
קצינה בצבא

ע’ , מנחה

באמצעות התהליך שעברתי עם גילת הצלחתי להתקדם בכמה תחומים בחיי. ראשית, בנושא פחד דיבור בפני קהל. כמנחה המעבירה סדנאות, נושא זה היווה מכשול רציני בכל… קרא עוד “ע’ , מנחה”

עדי
מנחה

ע’ סטודנטית

הגעתי אליך לראשונה לפני כמה חודשים, במצב די שבור ומיואש. מי כמוך יודעת, כמה קשה היה לי לדבר כשכל משפט שני חנקו אותי דמעות. חוויתי… קרא עוד “ע’ סטודנטית”

ע
סטודנטית

צ’ קלינאית תקשורת

גילת יקרה אשקר אם אומר שלא הייתי סקפטית בתחילת התהליך אתך. הרגשתי כל-כך כבולה ושקועה בתוך הבוץ- שנהיה סמיך יותר ויותר במשך השנים- שמה שהעסיק… קרא עוד “צ’ קלינאית תקשורת”

צ’
קלינאית תקשורת

מ’ חיילת משוחררת

לגילת היקרה הגעתי אליך מלאת חרדות, ולאט לאט הן נעלמו מהדלת האחורית, אחרי שנים של טיפול פסיכולוגי שלא עזר.  במהלך התהליך אתך, התחלתי לעשות דברים… קרא עוד “מ’ חיילת משוחררת”

מ’
חיילת משוחררת

נ’ יועצת אירגונית

גילת היקרה הגעתי אליך אבודה, מפוחדת מהעולם ולא מאמינה ביכולות שלי. לאט לאט, ברגישות ובנחישות, קילפת מעלי את הפחדים והחששות, וגילי בעצמי כוחות שלא ידעתי… קרא עוד “נ’ יועצת אירגונית”

נ’
יועצת אירגונית

מ’ סטודנטית לתואר שני

אל הקליניקה שלך נכנסתי מבוישת ולא ידעתי מהיכן להתחיל. מפגישה לפגישה הצלחת לקלף את כל השכבות שבי, ולהגיע למעמקי נפשי. הרגשתי עצורה וחסומה מכל הבחינות,… קרא עוד “מ’ סטודנטית לתואר שני”

מ’
סטודנטית לתואר שני
צרו קשר
מפת הגעה