המלצות

א’, אמנית

גילת ליוותה אותי בתהליך התפתחותי הן האישי והן העסקי, בתקופה קשה מאוד של הסבת מקצוע עם השלכות משמעותיות: אישיות, משפחתיות וכלכליות. בסופו של התהליך הצלחתי… קרא עוד “א’, אמנית”

אדווה
אמנית

א’, חייל בסדיר

כשהגעתי אל גילת אפרים, ראשית נגלתה בפני אישה מקסימה, עם חיוך לבבי שאינו חוסך בחום ובקבלה. כבר הייתי מוכן לשטוח בפניה, ללא אזהרה מוקדמת, את… קרא עוד “א’, חייל בסדיר”

א
חייל בסדיר

ד’ רואת חשבון

המון המון תודה על כל העזרה, התמיכה והליווי שלך. לא הייתי מצליחה לעבור את ההתמחות בלעדיך. כבר התחלתי לחשוב שזה לא יקרה כלל ובזכותך הצלחתי… קרא עוד “ד’ רואת חשבון”

ד
רואת חשבון

ו’ סטודנטית לפסיכולוגיה

מהרגע שאנו נולדים נוצרים אצלנו דפוסי התנהגות, המושפעים מהתורשה, מהסביבה ומהטמפרמנט של האדם. לאורך השנים דפוסי ההתנהגות הופכים להרגלים קבועים ומקובעים בחיינו.
רבים מאתנו… קרא עוד “ו’ סטודנטית לפסיכולוגיה”

ו’
סטודנטית לפסיכולוגיה

מ. מורה ומנחה

פגשתי את גילת בתקופה בה התמודדתי עם מעברים משמעותיים בחיים. תקופה של עצב ושל הישרדות יומיומית.
ישנם אנשים שנכנסים לחיינו להעביר אותנו שלב. ישנם… קרא עוד “מ. מורה ומנחה”

מ
מורה ומנחה

מ’, קצינה בצבא

הגעתי לטיפול כשאני סקפטית וחוששת, מלאת משקעים וסדקים שהיו חבויים בי כל כך עמוק עד שאת הסיבות לחלקם אף לא ידעתי למנות.
עם הזמן… קרא עוד “מ’, קצינה בצבא”

מ’
קצינה בצבא

ע’ , מנחה

באמצעות התהליך שעברתי עם גילת הצלחתי להתקדם בכמה תחומים בחיי. ראשית, בנושא פחד דיבור בפני קהל. כמנחה המעבירה סדנאות, נושא זה היווה מכשול רציני בכל… קרא עוד “ע’ , מנחה”

עדי
מנחה

ע’ סטודנטית

הגעתי אליך לראשונה לפני כמה חודשים, במצב די שבור ומיואש. מי כמוך יודעת, כמה קשה היה לי לדבר כשכל משפט שני חנקו אותי דמעות.
קרא עוד “ע’ סטודנטית”

ע
סטודנטית

צ’ קלינאית תקשורת

גילת יקרה
אשקר אם אומר שלא הייתי סקפטית בתחילת התהליך אתך. הרגשתי כל-כך כבולה ושקועה בתוך הבוץ- שנהיה סמיך יותר ויותר במשך השנים- שמה… קרא עוד “צ’ קלינאית תקשורת”

צ’
קלינאית תקשורת

מ’ חיילת משוחררת

לגילת היקרה הגעתי אליך מלאת חרדות, ולאט לאט הן נעלמו מהדלת האחורית, אחרי שנים של טיפול פסיכולוגי שלא עזר.  במהלך התהליך אתך, התחלתי לעשות דברים… קרא עוד “מ’ חיילת משוחררת”

מ’
חיילת משוחררת

נ’ יועצת אירגונית

גילת היקרה הגעתי אליך אבודה, מפוחדת מהעולם ולא מאמינה ביכולות שלי. לאט לאט, ברגישות ובנחישות, קילפת מעלי את הפחדים והחששות, וגילי בעצמי כוחות שלא ידעתי… קרא עוד “נ’ יועצת אירגונית”

נ’
יועצת אירגונית

מ’ סטודנטית לתואר שני

אל הקליניקה שלך נכנסתי מבוישת ולא ידעתי מהיכן להתחיל. מפגישה לפגישה הצלחת לקלף את כל השכבות שבי, ולהגיע למעמקי נפשי. הרגשתי עצורה וחסומה מכל הבחינות,… קרא עוד “מ’ סטודנטית לתואר שני”

מ’
סטודנטית לתואר שני

פ’ פנסיונרית

תודה, גילת, שעזרת לי להתיר את הקשרים, להגיע לתובנות ולמצוא את הדרך הטובה יותר. בהצלחה לך, ולהתראות. פ’   פנסיונרית

צ’ יזמית ואשת עסקים

כשהגעתי לגילת הייתי במצב של דכאון, בכי מכלום, וחוסר סיפוק וחוסר מוטיבציה. על פניו לא היה חסר לי כלום בחיים- בעל אוהב, ילדים מקסימים, עסק… קרא עוד “צ’ יזמית ואשת עסקים”

י’ חייל משוחרר

הגעתי אל גילת לפני מספר חודשים עם המון בעיות מנטליות ופיזיולוגיות, שבאמת הכבידו על החיים שלי. אני יכול להגיד בפה מלא, שאחרי מספר מפגשים, הרגשתי… קרא עוד “י’ חייל משוחרר”

ב’ הייטקיסט

גילת, תודה רב לך על הכל. עזרת לי מאד בכל הנוגע להכרת הרגשות, חשיבה חיובית, ומגוון האפשרויות בניתוח סיטואציות בין-אישיות. תודה רבה על היחס המקצועי… קרא עוד “ב’ הייטקיסט”

ר’ איש תקשורת

לגילת היקרה הגעתי בתקופה מאתגרת בחיי, תקופה בה הייתי פסימי, חרד מן העתיד ושבוי בתחושה שהכל כבר אבוד וששום דבר כבר לא באמת יכול להשתנות.… קרא עוד “ר’ איש תקשורת”

א’ – תודה של אבא

תודה על מתנה שנתת לנו. ואם סקרנים ושואלים מה המתנה… זאת הבת שלנו מ’, שנתת לה את החיים בחזרה… א’- אבא

צרו קשר
מפת הגעה