ע’ , מנחה

באמצעות התהליך שעברתי עם גילת הצלחתי להתקדם בכמה תחומים בחיי. ראשית, בנושא פחד דיבור בפני קהל. כמנחה המעבירה סדנאות, נושא זה היווה מכשול רציני בכל פעם מחדש. גילת עזרה לי למצוא דרך להתמודד עם הנושא. כעת אני מרגישה שיש לי כלי להתמודדות לפני ההדרכה או בזמן “אמת” כשההתרגשות גואה בתוכי .
שנית, לפני התהליך עם גילת חייתי בתחושה שאני צריכה לחפש עבודה אחרת. הייתה לי תחושה שמיציתי את העבודה הנוכחית וכי אני לא מפיקה ממנה יותר הנאה. בתהליך שעברתי עם גילת גיליתי שלא העבודה מהווה מכשול אלא המינון שלה ביחס לשעות הפנאי שלי, וביחס לדברים האחרים שבהם אני רוצה להשקיע. תובנה זו הביאה לשיפור ולהקלה בתחושה היום יומית שלי על ידי כך שפיניתי זמן להרגלים מהנים שהיו משאת חיי ולא הצלחתי להגיע אליהם עד אז. בנוסף בעזרת גילת הבנתי שהתמקדתי במה ש”אין” בחיי במקום במה ש”יש”. שינוי זווית ההסתכלות גרם להקלה וסיפוק במקום תחושת התסכול שלוותה אותי לפני כן.
גילת הפגינה רגישות רבה, יכולת הקשבה ומקצועיות. בעיני בלטה יכולת הניתוח של גילת, הגמישות והרב גוניות בכלים שהביאה לכל מפגש. בעיקר בלט הכישרון לשאול את השאלות הנכונות שהובילו אותי למצוא את הפתרונות בתוכי- מה שהעצים וחיזק אותי מאוד.